van alles |
Choco-overload
Meneer staat, ook tijdens de koffiepauze, bekend als chocoladeliefhebber onder zijn medecursisten. Die allen aan de lijn zijn.
0 reacties op “Choco-overload”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk
Nieuwe Wateetons site
In 2006 startte meneer Wateetons nietsvermoedend een culinair blogje. 15 jaar later bestaat het nog steeds, met 3000+ posts, 8 boeken, honderden workshops en één Meneer. En, een nieuw design dat beter recht doet aan de vele producten van Ome Meneer Wateetons.
Dingen die ons opvielen in Hongarije
Drie weken reisden wij met een busje door Hongarije. Dit viel ons op. Van ambulance geluid tot walnoten, tot het toetjesassortiment en de super mcfreeze.
agenda
10 jun
Live online workshop ‘sous vide koken’
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
23 sep
Live online workshop ‘drogen’
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
28 sep
Driedaagse cursus fermenteren – september/oktober – maandagen
Meerdere dagen
29 sep
Driedaagse cursus fermenteren – september/oktober – dinsdagen
Meerdere dagen
30 sep
Driedaagse cursus fermenteren – september/oktober – woensdagen
Meerdere dagen
02 okt
Wateetons Wilde weekend in Frankrijk – oktober 2026
Meerdere dagen | € 947
14 okt
Live online workshop vegan kaas maken
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend

Meneer boft heel erg.
Sinds wanneer neemt Meneer genoegen met voorverpakte chocolaatjes in plaats van overheerlijke bonbons?:wink:
En heeft meneer de lunch gehaald?
En kent Meneer de weg al naar Chocoweb? Want wat daar in de hand ligt…. (Even wat – op deze plek – gepaste reclame – of nee: een richtingaanwijzer 🙂 )
kende meneer niet. Leuk. Dank.